Co hrajeme

Co hrajeme

Jsme akustické trio hrající převážně původní tvorbu. Řekli jsme si, že různých „tribute bandů“ a kapel hrajících převzaté skladby je všude kolem spousta (nic ovšem proti nim, protože jsou to často skvělí muzikanti) a že se raději pokusíme neschovávat za nikoho druhého a půjdeme s vlastní kůží na trh!

Převzaté skladby zařazujeme jen tehdy, pokud se nám některá píseň hodně líbí, není ohraná, jsme ji schopni ztvárnit po svém a zapadá nám tematicky či náladou do našeho programu.

Kořeny naší hudby je možné hledat v americkém folku, country, rocku či R&B. Možná i proto prozatím převažují anglicky zpívané písně, ale nezříkáme se ani českých textů.

Ostatně běžnou rekvizitou našich živých vystoupení bývají tzv. „zpěvníky“ či přesněji knížečky s texty, a to včetně českých překladů či jemně přebásněných verzí. Nic tak nezůstane ztraceno v překladu.

Nástrojové obsazení dvou kytar doplňuje piano, dále foukací harmonika a různé bubínky, prostě co nám ruce, nohy a pusy našeho nepočetného ansámblu dovolí. Nepoužíváme ovšem žádné smyčky či samply, vše je živé a naturální!

Z důvodů výše uvedených proto asi nejsme kapela na zábavy, oslavy či jiné podobné akce, kde je třeba rozproudit publikum ke zpěvu a tanci. Pokud si ale chcete odpočinout od každodenního shonu, zastavit se a strávit intimní večer s poslechovou hudbou, která vás možná přiměje k niternějšímu zážitku, zkuste přijít na nás!

A pokud se vám naše vystoupení bude líbit, přijďte znovu a znovu a řekněte o nás také svým známým! A nebo se s námi spojte a my přijedeme zahrát někam k vám.